ZPĚT NA VÝPIS POZIC
  • Vedoucí skupiny Technická kvalita - strojní

    ČEZ, a. s.

    Temelín, Dukovany
  • přidáno před 2 měsíci

Skupina ČEZ je největším uskupením energetických firem v České Republice a ve střední a jihovýchodní Evropě. Její aktivity zahrnují např. těžbu surovin, výrobu, distribuci a prodej elektřiny, obchod plynem, teplem a další, mezi něž patří především oblast ICT, jaderný výzkum, projektování, výstavba a údržba energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ je rovněž aktivní v oblasti vědy, inovací a lídrem v rozvoji decentralizované energetiky, chytrých sítí a elektromobility.

Společnost ČEZ a.s., Divize Jaderná energetika vyhlašuje výběrové řízení.


CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

POŽADUJEME:

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:


NÁSTUP: dohodou


Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.10.2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře.


Odpovědět na tuto nabídku

Životopis v PDF/DOC*